شنبه تا پنجشنبه ۸:۰۰ الی ۲۱:۰۰
گروه ماعون -> درباره ماعون گشت

لذت سفر به مناطق بکر با گروه گردشگری ماعون

مبنای کار ما در گروه گردشگری ماعون، توریسم بر پایه‌ی طبیعت است، این‌گونه سفرها می‌تواند ورزشی، ماجراجویانه و در نهایت تفریحی و لذت‌بخش باشد.در واقع، فرهنگ‌های محلی (بومی)، کلیه‌ی گیاهان و جانوران و تمامی پدیده‌های زمین‌شناختی جزو جاذبه‌های اصلی در سفرهای ماست.
این مجموعه از همان ابتدای فعالیت خود با راه‌اندازی واحد پژوهشی، پروژه‌هایی را در زمینه‌ی جاذبه‌های خاص اکولوژیکی و فرهنگ‌های بومی ایران‌زمین به انجام رسانده است، به عبارت دیگر پژوهش‌هایی در رابطه با مکان‌هایی که میراث طبیعی (گیاهی و جانوری) و فرهنگی آن‌ها به عنوان جاذبه‌های اول مطرح باشند را در رأس کار خود قرار داده است.
این مجموعه تلاش می‌کند تا با شناسایی مناطق بکر و ناشناخته، سفرهایی آگاهانه را برنامه‌ریزی و اجرا نماید که نسبت به توریسم ناآگاه، اثرات منفی کم‌تری را برای محیط زیست داشته باشد و در عین حال باعث آموزش فرهنگ صحیح سفر و در نهایت موجب گردشگری پایدار گردد. بنابراین، در این‌گونه سفرها نه تنها عوامل محیطی و فرهنگی، بلکه برنامه‌های پیشبردی و کاملی با رویکرد توسعه‌ی پایدار، جلوگیری از تخریب بیشتر منابع طبیعی، حمایت از حیات وحش، ایجاد فرصت‌های اقتصادی برای جوامع محلی و هم‌چنین اجرای تورهای خاص همراه با لحظاتی شاد و خاطره‌انگیز به طور جدی مورد توجه قرار می‌گیرد. به طور کلی، هدف از این‌گونه پژوهش‌ها و سفرها یادگیری راه‌های زیستنِ مطلوب در این کره‌ی خاکی است.
گروه گردشگردی ماعون با بهره‌گیری از امکانات گسترده و منابع انسانی کارآزموده یکی از مجموعه‌های پیشرو و مبتکر در زمینه‌ی فعالیت‌های طبیعت‌گردی و خدمات وابسته آن به این نتیجه رسیده است که قشر جوان، پُر انرژی و پُر ذوق احتیاج به سفرهایی متفاوت دارد. مجموعه‌ی ما در راستای این هدف دست در دست ایران‌دوستان و علاقه‌مندان به گردش، شما را به سفرهایی رؤیایی در سرزمین چهار فصل ایران دعوت می‌نماید.
این مجموعه با بهره‌گیری از نیروهای متخصص و با تجربه (مربیان فدراسیون کوهنوردی، مربیان فدراسیون دوچرخه‌سواری، متخصصین علوم زیستی و راهنمایان طبیعت‌گردی سازمان میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری و...)، آمادگی خود را جهت برگزاری تورهای طبیعت‌گردی در تمام نقاط ایران، ویژه‌ی سازمان‌های دولتی و غیر دولتی، گروه‌های دوستانه و خانوادگی اعلام می‌دارد.


ماعون گشت، ارائه دهنده تورهای متنوع و مهیج بوم گردی

گروه گردشگری ماعون با اتکا به تجربه فراوان در صنعت گردشگری و با شناخت خواسته های مسافرین در راستای خدمات بهتر و سفرهای پربار تشکیل شد. تلاش و همدلی ما برای اجرای سفرهایی با کیفیت بالا و مطابق با خواسته همسفران، باعث شد تا در مدت زمانی کم سفرهایی با سطح استاندارد بالا، هزینه مناسب به همراه مسافرین همدل را اجرا کرده و در این مسیر، پرتوان و امیدوار به حرکت خود ادامه دهیم.در راستای ارزش نهادن به آثار تاریخی کشور عزیزمان ایران، نام گروهمان را رشکان قرار دادیم. ما در گروه گردشگری ماعون گشت بر این باوریم که در این مسیر پر فراز و نشیب، تنها با کمک شما همسفران عزیز خواهیم توانست به اهداف والای این گروه گردشگری دست یافته و با یکدیگر از فراز این دژ کهن جهان را نظاره کنیم.
تورهای پیشنهادی گروه گردشگری ماعون

تورهای یک روزه:
- پیاده روی شهرستانک تا کاخ ناصری 
- جنگل راش 
- دریاچه عروس
- جنگل انجیلی و آبشار ولیلا
- عمارت چشمه علی تا تاریخانه دامغان
تورهای چند روزه:
- طبس عروس کویرهای ایران
- کویر ورزنه و دیار چادر سفیدها
- عسلویه و جزایر لاوان و مارو
- یلدای رشکانی در کویر مصر
- جزایر چهارگانه جنوب
- کرمان و کلوت های شهداد
کوهنوردی یک روزه:
- صعود قله الیمستان


تورهای ویژه گروه ماعون:

- ماسال 
- جنگل مرس سی 
- داماش به بره سر
- غار علیصدر و لالجین
- جنگل ارفع کوه
- باداب سورت و دریاچه چورت
- کویر کرشاهی
- فیلبند
- کویر مرنجاب

ورود


ورود
ویرایش شماره
ارسال کد
ورود از طریق ایمیلورود
ویرایش ایمیل

ارسال کد
ورود از طریق شماره تلفن همراه
تمامی حقوق این سایت متعلق به گروه ماعون می باشد.